FLORENTINA

Plavby

Image

MS Florentina …jediná hotelová loď registrovaná v České republice, plující pod českou vlajkou.

Fascinující plavby po Vltavě a Labi mimo vyšlapané cesty nabízí pohled na velkolepé hory, přírodní krajiny a historické kulturní dědictví

Nové kajuty v "NAVY stylu" s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem, pro celkem 92 cestujících. Část z nich je vybavena francouzskými okny.

Plavby po Vltavě a Labi

Možná máte v nohou několik desítek či stovek kilometrů nezapomenutelných zážitků podél řeky Vltavy a Labe, ale kdo z Vás si užil pohled na krásy tohoto regionu z paluby lodě MS Florentina? Určitě Vás mnoho nebude. Pro ty, kdo by chtěli okusit a užít si plavbu s krásnými výhledy na přírodu, pohoří a města podél řeky nabízíme několik drůhů plaveb.

OUR LOCATION
Image
Image

9 denní plavba Bohemian Rhapsody

PRAHA – LITOMEŘICE / autobusový výlet do DRÁŽĎAN - MĚLNÍK – PODĚBRADY / PRAHA

Zveme Vás k naší nejdelší plavbě , která trvá 9 dní a při které navštívíte několik památek a měst. Samozřejmostí je plná penze, při které ochutnáte speciality nejen z české kuchyně, ale i mezinárodní pokrmy. O váš komfort a pohodlí se bude bude starat profesionální personál vedený panem kapitánem, který má mnohaleté zkušenosti i na zahraničních lodích…

čtěte více

Cyklo plavba

PRAHA – KRALUPY n.V – MĚLNÍK - LITOMEŘICE – MLČECHVOSTY - PRAHA

Česká republika, malá země v srdci Evropy, je domovem originálních říčních krajin, malebných vesnic a romantických hradů a zámků, jejichž historii a architekturu lze často vysledovat až do středověku.

Praha, "zlaté město" a „stověžatá", jak se také nazývá, je výchozím bodem a cílem této krásné cyklistické výpravy na horní Vltavě a na Velkém Labi. Prozkoumejte jedno z nejkrásnějších měst Evropy s jeho starým městem, které je součástí seznamu světového dědictví UNESCO. MS FLORENTINA kotví nedaleko Karlova mostu a je proto ideálním výchozím bodem pro průzkumnou cestu krásným městem.

čtěte více
Image
FLORENTINA BOAT hotel v v Praze hodnocení